توزیع کننده مایع

توزیع کننده های جریان شرکت آرکاگستر رسام کار توزیع مداوم و دقیق مایع در سراسر برج های فرایندی( TOWER PACKING) را انجام میدهدند و از این طریق جذب بالا، حداقل تولید ذرات و حداکثر طول عمر تجهیزات پایین دست را امکان پذیر می کنند.

برای رسیدن به صرفه اقتصادی و کاهش سرعت گاز، شرکت آرکاگستر رسام تعداد ردیف های درون برج(TOWER) را کاهش می دهد و از این طریق باعث افزایش بازدهی جذب و کاهش افت فشار می شود. یک دسته دریچه مونتاژ شده با طراحی منحصر به فرد در هر ردبف(TROUGH) امکان تنظیم راحت و سریع جریان را می دهد که نتیجه آن یک توزیع کننده است که کار توزیع مایع را مداوم و کاملا یکسان انجام می دهد. همچنین این سیستم مزایایی مانند راه اندازی سریع، کالیبراسیون جریان و نصب سریع تر در محل را دارد.

خصوصیات اصلی:

ساختمان جوش شده باعث شده تا تعداد لبه ها ( Flanges) کم شده و ریسک نشت کردن نیز کاهش پیدا کند و به طور عملی نیازی به مراقبت و یا قطعات یدکی ندارد. به طور کامل امکان جوش شدن و تعمیر در محل، با وسایل معمول جوشکاری وجود دارد و به خاطر وزن سبک و طراحی کم حجم، امکان برپایی راحت و انعطاف پذیری بالا وجود دارد. همچنین امکان کار در سرعت بالا بدون ریسک فرسایش و خوردگی وجود دارد.

مواد

Metal: AISI 304L, AISI 316L, AISI 310(S), 1.4462 (Duplex), AISI 410(S)

Plastic: PP, GFPP, PVDF, PE

سایر مواد بنا به درخواست.

تصفیه هوا